Banshee

Co si myslíte o státních maturitách?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Jsem pro, ale měla by se porovnávat průmyslovka s průmyslovkou a ne průmyslovka s gymplem

Další odpovědi
Babsi

Já si také myslím, že je to dobrá věc, ale ne v našem podání. Za dva roky mě taky matura čeká a ještě nevím jak se mám připravovat, protože na každou se připravuje jinak. Měli by si uvědomit, že změní-li pravidla půl roku před zkouškou, tak výsledky asi budou jiné.

Hlada

Je to názorný příklad toho, jak udělat problém tam, kde není a na jeho řešení vydělat slušné peníze.