dust8

Co si myslíte o snídani v posteli? Už jste vyzkoušeli?

Máte na to třeba vybavení? Např. skládací stolek do postele?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Vyzkoušel – několikrát v nemocnici.

Další odpovědi
Kepler

Nevyzkoušel a vybavení nemám. Hlad dostanu většinou až za 1 – 2 hodiny po probuzení.

Hlada

U zdravého člověka nevidím žádný smysl takového počínání.
U jídla raději sedím u stolu. Polykat nějak nakřivo a drobit si do postele? Proč?

Justin1

Jako dítě jsem ve volných dnech jedl snídani v posteli a v posteli jsem se válel ještě i dopoledne, ale později už ne.

aliendrone

Jistěže vyzkoušel, jednak v roli příjemce, ale i druhak jako strůjce. :) Stoleček do postele stále někde mám „pečlivě uložen“ (MYSLÍM ;) :D), ovšem dnes již nedoufám, že bych ho použil ze stejných důvodů, jako před bambilionem let. Pragmaticky očekávám, že se „bude hodit“, až mě popadne nějaká BIG chorota. ;) :D :D