syrecek17

Co si myslite o skole?

Nejlepší odpověď
annas

Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce, říká R. Fulghum.

Na základní škole jde o rozvinutí určitých poznatků a samozřejmě i o mnohem víc. Když se budete dívat kolem sebe, uvědomíte si, že se naučíte, nejen číst, psát, počítat atd, stát se gramotným, ale získat podnět pro další rozšíření svých vědomostí.

„Uč se synu moudrým býti, přece žádný učený z nebe nespadl“ Moudrosti, prověřené historií.

Škola položí základy vzdělání, které je možné rozšiřovat si po celý život,.

Člověk se stane se moudrým třeba tím, že rozlišuje podstatné od nepodstatného, jak se naučil již v mateřské škole – např. to, že je třeba, aby žil vyrovnaně, učil se, přemýšlel atd.

Další odpovědi
klumprt

Jsem jí vděčný za hodně. Mj. za umění psát velká písmena, používat diakritiku a interpunkční znaménka.

tforro

Nic moc. Škola je celkově nezáživná, protože pořád narůstá obsah nepotřebných znalostí, které člověk po zkoušce může hned zapomenout, protože pro život, případně i profesi jsou naprosto k ničemu.
Když dnes vidím ty tašky školáků, tak je mě jich líto. Ta taška má snad 20kg,.

anonym

Podívej lidi chodí do školy asi tisíc let, inteligentní život je zde už mnoho miliónů let, tedy škola je zatím jenom evolučním experimentem co právě začíná a za milion let tento experiment skončí.

kapka

Coby rodič tří dětí školou povinných se rok co rok těším na prázdniny ještě víc, než když jsem do ní sama chodila.

Baromut

Škola sama o sobě není špatná, jen náš systém stojí za houby.

led

Škola dá základy do života, praktizovať a rozvíjať nadobudnuté vedomosti musíte sám.

Mc Merkurion

… nejlepší škola je život, akorát školné je příliš drahé …