Avatar uživatele
syrecek17

Co si myslite o skole?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2944 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce, říká R. Fulghum.

Na základní škole jde o rozvinutí určitých poznatků a samozřejmě i o mnohem víc. Když se budete dívat kolem sebe, uvědomíte si, že se naučíte, nejen číst, psát, počítat atd, stát se gramotným, ale získat podnět pro další rozšíření svých vědomostí.

„Uč se synu moudrým býti, přece žádný učený z nebe nespadl“ Moudrosti, prověřené historií.

Škola položí základy vzdělání, které je možné rozšiřovat si po celý život,.

Člověk se stane se moudrým třeba tím, že rozlišuje podstatné od nepodstatného, jak se naučil již v mateřské škole – např. to, že je třeba, aby žil vyrovnaně, učil se, přemýšlel atd.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Jsem jí vděčný za hodně. Mj. za umění psát velká písmena, používat diakritiku a interpunkční znaménka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tforro

Nic moc. Škola je celkově nezáživná, protože pořád narůstá obsah nepotřebných znalostí, které člověk po zkoušce může hned zapomenout, protože pro život, případně i profesi jsou naprosto k ničemu.
Když dnes vidím ty tašky školáků, tak je mě jich líto. Ta taška má snad 20kg,.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Podívej lidi chodí do školy asi tisíc let, inteligentní život je zde už mnoho miliónů let, tedy škola je zatím jenom evolučním experimentem co právě začíná a za milion let tento experiment skončí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Coby rodič tří dětí školou povinných se rok co rok těším na prázdniny ještě víc, než když jsem do ní sama chodila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Baromut

Škola sama o sobě není špatná, jen náš systém stojí za houby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Škola dá základy do života, praktizovať a rozvíjať nadobudnuté vedomosti musíte sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nejlepší škola je život, akorát školné je příliš drahé …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek