Complex

Co si myslíte o skladbě Ennio Morricone – The Mission Main Theme (Morricone Conducts Morricone)?

Nutno slyšet celé a bez přeskakování.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=oag1Dfa1e_E

Odpovědi
Mc Merkurion

… normální … nic světobornýho, je to sice pěkný, ale takovejch jsou tucty …

annas

Skladba se mně zdála známá . Na netu jsem zjistila, byla také použita během zimních olympijských her 2002 v Salt Lake City, Utah .

Moc se mně skladba líbila, ocenila bych ji stejně jako diváci potleskem. Navodila mně příjemnou náladu.