tomtttt

Co si myslíte o seriálu Doktorka Quinnová?

Nejlepší odpověď
anonym

Žádná sláva to tedy není,obvyklé schéma,takový seriál na dopoledne – pro hospodyňky.
Ale jsou daleko horší,nemá smysl jmenovat.
Ale co mě dostalo – na 2 minuty – turecký,těžce popsatelný průjem Šeherezáda.

Další odpovědi
led

Je to klasická kuchyňská citovka, oblečená do amerických dejín. Ale v každom prípade dá viac ako bezduché akčné bitko-smrťofilmy

hanulka11

Mě se ten seriál tenkrát moc líbil , ale už je to dávno co ho dávali.
Ale já nerada koukám na něco, co už jsem viděla.Nyní televizi nesleduji .Co mě zajímá najdu v PC

quentos

neznám, neviděl jsem; slyšel jsem jen ten název. Ale jak tak čtu odpovědi kolegů, o nic jsem nepřišel ;{)>

ReHu

Nic, prostě seriál jako tucty dalších.

Terryle

A já ho náhodou měla moc ráda, v nějakejch těch sentimentálních dvanácti čtrnácti letech! „Normální“ holky četly Lanczovou, já čučela na Quinnovou a Dotek anděla (ještě větší perla). Vlastně se ty telecí nevkusný léta mohly projevovat ještě hůř, tohle aspoň bylo takový… docela i výchovný, chovej se slušně a nakonec si ke každýmu najdeš nějakou cestu.
Ale dneska už by to fakt nešlo, taková ta dětská bezelstnost je fuč… stala se ze mě vysmívavá a ironická potvora :))