Avatar uživatele
zzzzz

Co si myslíte o seriálu Bastardi?

Myslíte, že je možné, aby se takto žáci k učitelům chovali? Nebo je to přehnané?

Máte nějakou podobnou zkušenost?

Všem předem děkuji za oodpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, gnr54, redy, marci1, Nazdar Bazar, gecco před 3486 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Agneta

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ve „vyspělých zemích“ západní Evropy to tak skutečně ve školách(pro nejnižší vrstvy) chodí, a normální rodiče by dítě na takovou školu nedali. Ta budoucnost je taková, jako v Americe , že vrána k vráně si sedá, a zůstávají mezi sebou, ti i oni.

Jedni jsou na elitních internátech – a z nich jdou rovnou do vedoucích pozic společnosti(po­litika, média, finance…) a druzí na privátních školách. A kdo na to nemá, je na státní škole…a proto musí existovat ještě „zvláštní škola“ pro Cikány, a
úřad se musí snažit jich tam co nejvíc dostat, neboť mezi normální děti nepatří…A pokud vím, tak je na zvláštní škole taky opravdu tmavo:DDD

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Normální fikce. Děláno přesně aby to vyhovovalo masám.
Doplňuji:
Doporučuji přečíst:http://www.csfd­.cz/film/306957-bastardi-3/

Upravil/a: Nazdar Bazar

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Film jsem neviděla,ani seriál a popravdě po tom ani nijak netoužím,ale proč by to měla být až taková fikce?Stačí se podívat kolem sebe,jak se kolikrát mládež chová ke starším a to nemusí být ani ve škole.Ve škole jsou děcka neposlušná,ne­vychovaná,a učitel ani nemá právo na to si zjednat respekt,i kdyby to mělo být pár fackama,čímž netvrdím,že by pár facek respekt zajistilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jsou to 3 filmy i TV seriál. Zhlédla jsem jen kousek a vypnula jsem to. Žáci se dnes chovají ve škole hrozně, nevím jak hrozně, nejsem učitel,ale dívat se na toto jsem opravdu nemohla ( v rámci zachování duševního zdraví ). ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

  1. p. Tomáš Magnusek je docela neumětel
  2. téma je pojato nechutně, rasisticky, nereálně, …

závěr: moje hodnocení 1. dílu na ČSFD je „odpad“ a na další nemám nejmenší potřebu se dívat …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Zabaví, u trojky jsem se pozvracel, můj nový filmový zážitek.
*je to film

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzzz

Huxo, to je už i seriál, oni z těch zbytků a něco k tomu přitočili udělali seriál.

před 3486 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek