zzzzz

Co si myslíte o seriálu Bastardi?

Myslíte, že je možné, aby se takto žáci k učitelům chovali? Nebo je to přehnané?

Máte nějakou podobnou zkušenost?

Všem předem děkuji za oodpovědi.

Nejlepší odpověď
Agneta

Ve „vyspělých zemích“ západní Evropy to tak skutečně ve školách(pro nejnižší vrstvy) chodí, a normální rodiče by dítě na takovou školu nedali. Ta budoucnost je taková, jako v Americe , že vrána k vráně si sedá, a zůstávají mezi sebou, ti i oni.

Jedni jsou na elitních internátech – a z nich jdou rovnou do vedoucích pozic společnosti(po­litika, média, finance…) a druzí na privátních školách. A kdo na to nemá, je na státní škole…a proto musí existovat ještě „zvláštní škola“ pro Cikány, a
úřad se musí snažit jich tam co nejvíc dostat, neboť mezi normální děti nepatří…A pokud vím, tak je na zvláštní škole taky opravdu tmavo:DDD

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Normální fikce. Děláno přesně aby to vyhovovalo masám.
Doplňuji:
Doporučuji přečíst:http://www.csfd­.cz/film/306957-bastardi-3/

iceT

Film jsem neviděla,ani seriál a popravdě po tom ani nijak netoužím,ale proč by to měla být až taková fikce?Stačí se podívat kolem sebe,jak se kolikrát mládež chová ke starším a to nemusí být ani ve škole.Ve škole jsou děcka neposlušná,ne­vychovaná,a učitel ani nemá právo na to si zjednat respekt,i kdyby to mělo být pár fackama,čímž netvrdím,že by pár facek respekt zajistilo.

marci1

Jsou to 3 filmy i TV seriál. Zhlédla jsem jen kousek a vypnula jsem to. Žáci se dnes chovají ve škole hrozně, nevím jak hrozně, nejsem učitel,ale dívat se na toto jsem opravdu nemohla ( v rámci zachování duševního zdraví ). ☹

Pepa25

  1. p. Tomáš Magnusek je docela neumětel
  2. téma je pojato nechutně, rasisticky, nereálně, …

závěr: moje hodnocení 1. dílu na ČSFD je „odpad“ a na další nemám nejmenší potřebu se dívat …

huxa

Zabaví, u trojky jsem se pozvracel, můj nový filmový zážitek.
*je to film

zzzzz

Huxo, to je už i seriál, oni z těch zbytků a něco k tomu přitočili udělali seriál.