DaniSimk

Co si myslíte o řetězových zprávách na fb? Věříte v jejich „sílu či účinky“???

Nejlepší odpověď
marťa382

Nevěřím tomu.

Další odpovědi
PostApMan

Víra sama o sobě má moc (podívejte se obecně na náboženství), ale ta „síla“ a „účinek“ tkví v člověku samém a jeho psychice.
Pokud si něco umanete a věříte tomu, že to za každou cenu dokážete, máte větší šanci uspět než člověk co si nevěří.

Jestli si někteří lidé musí víru v sama sebe vynucovat nějakými „řetězovými zprávami“, náboženstvím, nebo pověrami je to jeho volba.

Nuk nuk

Nevěřím.

anonym

Otázku jsi měla zařadit do kategorie „ankety a zábava“. Tam chatovací otázky patří.
Kolovákům nevěřím a s radostí je mažu. Jenom některé (rozhodně ne ty, které mi přišly opakovaně) si dovolím přeposlat. Musí být ale opravdu hodnotné. Beru hezká fota a někdy mne něčím osloví i nějaké to moudro. Není jich ale tolik, aby musel být fb takovým škvárem zamořený.

Jsemtady

Všechny řetězové viry jsou tak zvané HOAXY … je to v podstatě virus. Kdyby to každej poslal každýmu a ti zase každýmu, tak by to zahltilo celej internet. Naštěstí jsou lidi rozumní a dál to neposílají, až na výjimky.
http://www.ho­ax.cz/cze/

marci1

Takovéto zprávy ihned mažu.