Avatar uživatele
hanka R+

Co si myslíte o Rammstein?

Podle mě je to vyborná metalova skupina.. ale plno lidí v me blízkosti mě kvuli tomuhle zhazuje......ale ja držím zubi nechty toho..že Rammstein miluju a že se jich nikdy nevzdám.......sou to vyborní chlapy co zažily své…(ja mam těš zažite své) a nechci byt náka blbá najivni holka co posloucha bobra nebo hannu montanu…tak co je na tom ?? .......

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jerry53 před 4892 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mojitek

no mozna by sis mela poslechnout nejakou opravdu metalovou skupinu…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
verka

Nenech se kvůli tomu shazovat a drž se zuby nehty, opravdu jsou to výborní chlapi, kteří určitě zažili své, blbá určitě nejsi. Já je poslouchám také, jenom jejich vystoupení je slyšet na kilometry daleko.Zato Hannu Montanu neznám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chucky

Pro každého tato muzika není, mě osobně nevadí.
Doma Cd nemám, ale v radiu si ráda poslechnu. Nic si z toho nedělej, že tvoji přátelé tuto muziku neposlouchjí.
Teď budou mít koncert od radia Big FM:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Rammstein se mně líbili když vydali první dvě alba a živák z Amsterodamu­.Pozdější jejich tvorba mi už připadá trochu komerčnější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mili @

Super! Nejvíc si mi líbí Vertigo…
😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jerry53

Víš,hudba byla vymyšlena proto,aby s ní měl člověk dobrý pocit.Takže,když máš z té hudby dobrý pocit,tak je to v pořádku a je úplně jedno,jaký je to hudební žánr,nebo kapela.Další věc je,že člověk by měl mít vždy svůj názor a né,že se to líbí nebo nelíbí ostatním.Představ si ten paradox,kdyby se všem lidem líbila ta samá písnička,nebo kapela.Ale jinak mám taky rád Rammstein.Takže se „nedej“. Zdraví Jerry

před 4857 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek