Rokio

Co si myslíte o psychiatrické diagnóze naší hlavy státu, Miloše Zemana?

Zde je odkaz na článek, který pojednává o jeho duševním onemocnění: http://forum24­.cz/diagnoza-milos-zeman-z-pohledu-psychiatrie/

Myslíte si, že by Zeman měl neprodleně navštívit psychiatra?

Nejlepší odpověď
Muffz

Zeman je po psychické stránce zcela v pořádku. Že se udělá srandu z novinářů a spálí jim před xichtem červené trenky na důkaz toho, co jsou schopni napsat jako „možnosti, proč udělal narychlo brífink“ (s výsledkem, že jsou totální póvl), z něj nedělá psychicky nemocného.

Forum24 je pravičácká splaška plná mystifikací a lží. Nedivím se, že pak z lidí vychází takové hlouposti pramenící z informací ze špatných zdrojů.

Další odpovědi
aliendrone

Nemyslím si nic, je to jen bezvýznamné plácnutí do vody. Musíš se oprostit od „přízemních“ vějiček, na které je směřována tvoje pozornost a dívat se na celou záležitost pokud možno z povzdálí a objektivně.

Tohle je jen další část divadelka „Zeman vs Antizeman“, nic víc. Toto divadélko gradovalo v období těsně před prezidentskými volbami (kdy mělo relativní smysl), dnes je to už pasé a vymlátit prázdnou slámu se snaží jen zoufalci bez fantazie.

Ve skutečnosti je naprosto fuk, je-li či není Zeman magor, je-li či není prezident. Stát/systém je jako loď, která někam směřuje. Jeden kapitán nechá zastrčit kanóny a vyvěsit vlajkoslávu, druhý to udělá přesně NAOPAK (uznej, že to je dobře viditelný rozdíl – tomu lidé rozumí), jenže ani jedno a ani druhé NIC NA KURZU LODI NEMĚNÍ – a TO je to PODSTATNÉ! (s tím se ovšem většina lidí už neunavuje zabývat – stačí jim „hurá Zeman“ nebo „hurá Drahoš“) :( :( :(

Používej VLASTNÍ rozum, vlastní úsudek! To neznamená, že bys měl ingorovat JINÉ názory, znamená to POUZE je před tím, než se nekriticky přikloníš k nějaké tezi je DŮKLADNĚ KRITICKY přezkoumat a teprve PAK zaujmout VLASTNÍ stanovisko – tedy NIKOLIV nekriticky bez rozmyslu přejímat to, co se ti účelově předhodí. (to totiž s trapnou pravidelností bývá parádní kravina)

Pokud tak učiníš, nevyhnutelně dojdeš k závěru, že ať je či není Zeman pakouš, je to v celkovém souboru stejně důležité, jako to, jestlis měl/neměl dnes dobrou stolici! :D :D :D

Takové zkoumání tě přivede na cestu, která ti dokáže zodpovědět mnohé otázky, které „nedávají smysluplnou odpověď“, ale není to zase až tak úplně jednoduché – vyžaduje to PŘEMÝŠLENÍ a o tom je všeobecně známo, že „bolí“!

Kepler

V žádném případě se nejedná o diagnózy, jen o výběr pochybného webu ve směru o co všechno by se mohlo jednat, tedy spekulace, Asi jsem znám jako antizemanovec, ale omezím se jen na všeobecné konstantování, že ten člověk není hoden prezidentské funkce a nenápadně podléhá postupnému rozkladu osobnosti. Nemusí to znamenat, že je psychicky nemocný.

marci1

Ať je pan prezident jakýkoliv, pan redaktor Jaroslav Thraumb není lékař-psychiatr.
Napsal co si myslí. 🙂

zjentek

Nic z toho mu diagnostikováno nebylo, jde o líbivé řečičky jednoho antizemana.

Nicméně budu se modlit za Zemanovu potomky. Aby se nadchli pro jiné cíle, nežli vysokou politiku.

Alien počkat jako- jestlis měl bobrou stolici je teda pro ten den podle mýho SAKRA důležité!

ivzez

Rokio,

žádný laik není schopen posoudit něčí zdravotní
stav, pan „redaktor“ jen chtěl urážet.

Ani odborník by „na dálku“ žádnou diagnózu nestanovil.

Miloš Zeman má tolik rozumu, aby se rozhodl sám,
ke kterému lékaři a kdy zajít → naše rady k tomu nepotřebuje.

Ale tobě bych poradila:
Příště si vyber serióznější zdroj informací.

Kryšpín

Paparazi se vypovídal

Drap

Nemyslím si to.

Jiří Bohumil

Forum24 je zdroj provokací a nesmyslů.
Psychiatra by měli spíše navštívit pisatelé a autoři čláků na tomto „Fóru“.
A diagnózy popsané v článku by se hodily snad i na většinu našich poslanců a senátorů. Bez těchto různých popsaných „poruch“ by se ani do politiky nedostali.:-)