Arai

Co si myslite o programu steam? je bezpecni?

Ahote chcel by som si stiahnut steam ale kto ma pristup k mojim veciam na steame?
Keby ste mohli napiste co si o tom myslite

Diki..

Odpovědi
metalavenged

Profil na Steamu mám pěkně dlouho. Do přátel si přidáváš koho chceš a také v nastavení si můžeš nastavit, kdo co může vidět. Jestli jde o bezpečnost, tak Steam je velmi důvěryhodný klient, kde si koupíš nebo zadarmo stáhneš hry všeho druhu. Nemusíš se ničeho bát.

AndysekCze

Asi podle mě lepší než origin (ble fuj tajbl) ale co se bezpečnosti týče viz. nademnou..
Ale jak si tam něco koupíš tak to tam máš hned ;) Já teda používám PSC protože mi připadá lepši ale dle gusta každého že?