Avatar uživatele
CheryBlosom

Co si myslíte o přistěhovalcích?

Dobrý den,
ve škole máme za úkol zjistit, co si lidé myslí o přistěhovalcích – cca 20–30 názorů.
Nejdříve prosím vyplňte anketu: Jste pro přistěhovalce? (ANO-NE); a potom napište svůj názor (rozvinutě – nestačí jenom ne nebo ano). Budu velmi ráda za vaše názory.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 3388 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
MirKop

Ano

Doplňuji:
Klidně ať se přistěhujou ale ať nedělaj problémy

Upravil/a: MirKop

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ne

Doplňuji:
Už jich tady je dost, takže stop.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mirdas

Ano

Určitě je zde uvítám, neboť každý může být k užitku.
Předpokládalm že si tuto ( Česko ) zemi vybrali podle toho že jim do budoucna bude vyhovovat k dalšímu životu a výchově jejich dětí.
Na druhou stranu očekávám že budou bezezbytku ctít historii, jazyk, kultůru a zákony této země jinak se natrvalo rozloučíme !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano

Anketa nie je správne urobená, medzi Ano a Nie je aj veľa ľudí nerozhodných, alebo ľudí k tejto otázke ľahostajných. Týmto sa nedala možnosť k vyjadreniu svojho názoru. Život človeka v spoločnosti sa nedá rozdeliť len medzi Ano a Nie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ne

Doplňuji:
Ne všem, kteří naši vstřícnost považují za slabost!

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Shaohao

Ano

Doplňuji:
Rad poznavam lidi z ruznych koutu sveta, pokud se tedy zrovna nejedna o nabozenske fanatiky viz. nedavne udalosti.

Upravil/a: Shaohao

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
střevo

Ano

dyž se nemůžu nikam podívat za poznáním jiných kultur , tak dyž příndou voni ke mě,,,,ať jich tu je víc jak nás, já budu rád mluvit bambucky, čeština už mě vomrzela a uvítám i jejich zákony, na poppravy se budu rád dívat, mám rád všechny kultury jen ne tu naši, ta ať zanikne, tu už prej nikdo nechce, neska je emerika…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne

Imigranti většinou pocházejí ze zemí s nízkou životní úrovní a z odlišného kulturního prostředí. Po jejich příchodu do cílové země tak ti, co nejsou schopni se přizpůsobit vytvářejí svoji vlastní enklávu s kulturním prostředím své staré země; vznikají tak ghetta. Přistěhovalci v nich se cítí odtržení od majoritní společnosti. Naopak u místních probouzí reakce jako je xenofobie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mára.kunta

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NelieM

Ne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Anketa nie je správne urobená, medzi Ano a Nie je aj veľa ľudí nerozhodných, alebo ľudí k tejto otázke ľahostajných. Týmto sa nedala možnosť k vyjadreniu svojho názoru. Život človeka v spoločnosti sa nedá rozdeliť len medzi Ano a Nie.

před 3388 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

skutočne, mohlo by pribudnúť:

áno – s výhradami
nie – ale …
je mi to fuk
iné

;-Q

před 3388 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek