Avatar uživatele
ZelenáŽirafa

Co si myslíte o posmrtném životě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4043 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

na to už jsme odpovídali ve starších odkazech http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=posmrtn%C3%BD+%­C5%BEivot

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kyta

Je,,věřím,,jen my to nevnímáme,,protože to nesmíme,,vědět,,o čem by pak život byl,,
Doplňuji:
už nemám,rodiče ale občas mě navštíví,ve snu,,kdysi sem řek mamce,,která se dívala z okna,,mami,,ale ty nejsi,,však ty jsi umřela…jen se na mne usmála,,víme málo,,a vím že je ji dobře,všem,,

Upravil/a: Kyta

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

zivot ..smrt ..nedivam se na ne jako na zacatek a konec ..je to jen dalsi faze kterou musime jit ..takze verim v reinkarnaci…ale to je slozitejsi a bylo by to hoooodne dlouhy text…rodime se ..umirame znova se rodime zase umirame znovu a znovu..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
amanda

Myslím si, že posmrtný život je, jelikož jsou případy kdy lidé vidí zemřelé osoby.
Které mi z nějakého důvodu nemůžeme kontaktovat, ale nějakým pocitem je zde cítíme.
Lidé se nebojí smrti, ale toho že po nich nic nezbide, nebo na něj všichni zapomenou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sarrow

Myslím, že se ho nedožiji ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

myšlenka, že jednou zemřu a navždy zaniknu je strašná..... rád bych byl překvapen, ale moc tomu nevěřím :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GTA Andreas

Za nejhorší považuju umřít v nějaké tělesné nepohodě která způsobí špatný sen, jako zůstat viset ve výšce, držet se tam rukama bez možnosti dostat se na pevnou zem, co kdyby to mělo trvat věčnost? Takže je lepší v nic takového nevěřit a žít svůj živočišný život jako ostatní tvoři.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek