ZelenáŽirafa

Co si myslíte o posmrtném životě?

Nejlepší odpověď
quentos

na to už jsme odpovídali ve starších odkazech http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=posmrtn%C3%BD+%­C5%BEivot

Další odpovědi
Kyta

Je,,věřím,,jen my to nevnímáme,,protože to nesmíme,,vědět,,o čem by pak život byl,,
Doplňuji:
už nemám,rodiče ale občas mě navštíví,ve snu,,kdysi sem řek mamce,,která se dívala z okna,,mami,,ale ty nejsi,,však ty jsi umřela…jen se na mne usmála,,víme málo,,a vím že je ji dobře,všem,,

badisko

zivot ..smrt ..nedivam se na ne jako na zacatek a konec ..je to jen dalsi faze kterou musime jit ..takze verim v reinkarnaci…ale to je slozitejsi a bylo by to hoooodne dlouhy text…rodime se ..umirame znova se rodime zase umirame znovu a znovu..

amanda

Myslím si, že posmrtný život je, jelikož jsou případy kdy lidé vidí zemřelé osoby.
Které mi z nějakého důvodu nemůžeme kontaktovat, ale nějakým pocitem je zde cítíme.
Lidé se nebojí smrti, ale toho že po nich nic nezbide, nebo na něj všichni zapomenou

Sarrow

Myslím, že se ho nedožiji ;)

BANAN93

myšlenka, že jednou zemřu a navždy zaniknu je strašná..... rád bych byl překvapen, ale moc tomu nevěřím :D

GTA Andreas

Za nejhorší považuju umřít v nějaké tělesné nepohodě která způsobí špatný sen, jako zůstat viset ve výšce, držet se tam rukama bez možnosti dostat se na pevnou zem, co kdyby to mělo trvat věčnost? Takže je lepší v nic takového nevěřit a žít svůj živočišný život jako ostatní tvoři.