co si myslíte o polonahých holkách na fb?

Nejlepší odpověď
iceT

Že by jim rodiče měli řádně naliskat…

Další odpovědi
anonym

Sexualita je absolutně přirozená – jen lidé dokázali svou arogancí vyhnat sexuální otevřenost z hranic normálna…

klumprt

Že jich je tam málo 🙂

anonym

Hanko vůbec nic,jelikož FB nepoužívám a nikdy používat nehodlám.
Je to jen sociální siť pro sdělování osobních informací a celkově ztráta času podle mě,jen můj osobní názor.

Nerevarin

Ženy se od přírody často rády předvádějí a provokují. Tak to prostě je. Díky dnešní době a internetu je to ještě víc vyhrocené. Jako kluk se samozřejmě rád podívám, ale na druhou stranu je to někdy až moc přehnané. A současně řikám, že bych nechtěl holku, která se polonahá vystavuje na internetu.

NikkiHeat

Na FB nechodím, nicméně to není je FB ale celkově v celé společnosti. Osobně si myslím že to nemá nic společného s přirozenou sexualitou a s kvalitou ženské krásy. Není dne aby člověk někde na netu nečetl a tahle vytáhla své kůzlátka…a čí pak je to pozadí.....a tahle si nechala zmenšit/zvětšit prsa .....a tahle fotila nahá a tahle polonahá…apod. Je to o celkovém úpadku společnosti (někdo by řekl o posouvání hranic) a snaze se neustále zviditelňovat a prosazovat nedůstojným způsobem. Mě se to nelíbí a tento druh žen moc nepreferuji. Pro mě pravá ženská krása musí nést prvky tajemna a elegance. Asi jsem už moc starý a renesanční člověk.

marci1

Že se tím jen „shazují“. Taky to pak může kolikrát dopadnout hodně špatně. Facebook je podle mě nebezpečím a pro děti a mládež ještě více, než pro dospělé. ☹

anonym

Že maj vyměklýho fotra, kdyby jim dal pár přes rypák, přestaly by dělat sobě i svým blízkým ostudu

cochee

Že jsou měkké. Drsňačky se vystavují na pornoservrech, ne na pos*aný Fejsbůk.

DaniSimk

Nepatří to tam! Každá dostane nakonec stejnou nálepku „lehké dívky“ ☹