taku1

Co si myslíte o podpoře solární energie?

Nejlepší odpověď
janek66

Nepodporovat. Ať rozhodne trh, která technologie je nejefektivnější.

Určitě nepodporovat plantáže kolektorů na orné půdě.

Další odpovědi
blesk26

Podporovat jen ty, které nehyzdí krajinu.

Jsem pro to podporovat solární kolektory např. na střechách domů s tím, že vyprodukovaná energie musí být použitá pro vlastní spotřebu a až přebytek dodán do sítě. Neexistuje dodávat za velké peníze energii do sítě a zároveň spotřebovávat tu levnou …

kazisvět

Stát by měl podporovat obnovitelné zdroje.

Podpora by měla být však rozumná, spíše formou daňových úlev. Dotace jsou určitě špatně, i když jejich zrušení by znamenalo, že spousta alternativních zdrojů by nikdy postavena nebyla.

KarelN

Nepodporovat. Ať rozhodne trh, která technologie je nejefektivnější.

Michal Kole

Stát by měl podporovat obnovitelné zdroje.