Klára K.

Co si myslíte o pavoucích jako o domácích mazlíčcích?

Nejlepší odpověď
beer

Někdo má rád holky, jiný zase vdolky ))
Tedy proč nechovat pavouky, pokud mne tito živočichové zajímají?
Pochopitelně – snobský chov čehokoliv jen proto, aby se například jeden před kamarády zviditelnil – to je zvrácenost ☹

Další odpovědi
Questman

Myslím si o nich, že mohou avšak nemusejí být domácími mazlíčky.

elektrikář

Chov velkých tropických pavouků proč né pokud jsou velcí. Ti malí mi jdou na nervy kdfyž po koutech doma oběvím jejich zaprášené sitě.

iceT

Proč ne,my s přítelem máme doma pět sklípkanů.Podo­týkám,že nejsou na mazlení,jen na koukání,nemají rádi kontakt s lidskou kůží.
Na mazlení chodím za sousedovic kočkou.

Kelt

Nejsem proti, já osobně nechovám žádná zvířata. Pokud se o pavouky zajímáte, má to výhody – nemusíte je venčit, jako psa, zabírají málo místa, jsou nehluční, nemají velkou spotřebu jídla, Když budete znát , co potřebují a jak se chránit před možným nebezpečím a baví Vás to a zajímá, proč ne.