Funna

Co si myslíte o otázkách CO MI JE, KDYŽ…?

.. mne píchá u srdce, našla jsem si bulku atd…to jsou tazatelé opravdu tak naivní a myslí si, že jim tady někdo fundovaně poradí, nebo se jen potřebují ujistit, že s tím mají jít k lékaři, protože se jim tam z nějakého důvodu nechce, nebo mají nějaký jiný důvod?…vázně tyhle dotazy nechápu…

Nejlepší odpověď
zjentek

Co mi je, když to nechápu?

Další odpovědi
redy

Víš co, někdy se probudíš a ejhle – děsně tě píchá u srdce.

A první, co tě napadne je, někoho se zeptat a pokud možno více lidí najednou.

Většinou než někdo odpoví, tak bolest odezní. A není vcelku co řešit, ale že si to hodil na sklo – je uklidňující…

To, že tazatel nedostane fundovanou odpověď, ví 🙂

Emefej

Taky mě to štve. Jde o kombinaci hlouposti a lenosti. Jednou jsem na takovou otázku odpověděl: „Neotravuj a mazej k doktorovi“. Bylo mi to smazáno z důvodu Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování.

dubraro

Správné otázky na špatném místě.

Funna

dubraro…myslím, že tohle platí o celém tomto webu .-)