Rokio

Co si myslíte o online kurzech zdarma s certifikátem?

Myslíte si, že je to podvod, nebo je to zajímavý způsob, jak zvýšit svoji kvalifikaci, či něco mezitím?

Nejlepší odpověď
ivzez

Jak které.

Některé snad něco naučí, ale certifikát pravděpodobně bude k ničemu
[neznám žádný kurz s akreditací MŠMT, který by byl zdarma a online].

Jsou-li kurzy zdarma, nemusí jít podvod → pokud ovšem pořadatel účast
v kurzu nepodmíní nákupem předražených výkových materiálů…

Ke zvýšení kvalifikace bych doporučila kurzy s akreditací MŠMT,
další/jiné kurzy by potenciální zaměstnavatelé nemuseli uznat.

_______
Doplňuji:

Zapomněla jsem na IT:

Kurzy od Google a Microsoftu by asi většina zaměstnavatelů
v této oblasti (IT) uznala, přestože akreditaci nemají.