ReHu

Co si myslíte o odstoupení Šeredové z Talentmanie? Byla odejita nebo odešla sama?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/213028-alena-seredova-konci-v-talentmanii.html
Doplňuji:
Mně tam od počátku moc neseděla. Je mdlá, nevýrazná.
Samotné jméno nic nedělá.

Nejlepší odpověď
kropitko

Je mi to úplně jedno,kdyby jste mi to neřekla,tak to ani nevím,pořady tohoto typu nesleduji.

Další odpovědi
Jahoda

To jsem ani nevěděla 🙂 Ale k otázce – Šeredová je pěkná ženská, ale v oblibě ji moc nemám. Přijde mi moc tichá a stydlivá. Jako porotkyně pro Talentmanii se mi nehodila. Jinak mi je úplně jedno, kdo tam zasedne. Stejně na to moc nekoukám a když už, tak jenom proto, abych viděla talent lidí. 🙂

aramah

Koukám sem tam na primu.Šeredová se zdá přesně jak píšete ReHu.Mě nesedla hned z kraje jak tam vycucla to pivo a pokecala se.Bylo to dost brrrrrrr.

flodur

Byla odejita,vždyť tam byla na nic.

rybíz

Já se na to sice nedívám, ale podle mne, její jméno ještě není záruka kvality ( jako např. Gott ), a dívat se na blbost jen kvůli údajnému sex-apealu někoho, dík nemusím.

Miroslavst

vo co go???

alexandra

Vám připadá ReHu,užitečná odpověď od Miroslava??? To teda nechápu!!