Kelt

Co si myslíte o oční gymnastice?

Někteří léčitelé tvrdí, že vhodnými očními cviky, lze zlepšit oční vadu a že jsou případy, kdy se podařilo dokonce navrátit těmto lidem zrak, nebo ho obnovit a tito lidé přestali nosit brýle nebo kontaktní čočky. Zajímalo by mne, zda někdo má osobní zkušenosti, že se mu zlepšil zrak. Jemu nebo někomu blízkému. Pokud ano, tak jak dlouho cvičil a jakého dosáhl úspěchu. Děkuji

Odpovědi
anonym

Me osobne by tez zajimalo, zda se da diky temto cvikum upravit ostrost videni? Vim, ze pri unave oci je dobre podivat se na nejaky vzdaleny objekt. Zvysit pitny rezim. Koukat se kolem sebe a oci na chvili zavrit. Samozrejme zvlcovat vhodnymi ocnimi kapkami. S cviky bohzel nemam zkusenost. Radsi bych prvne chtel cist nejake zkusenosti lidi s tim.