Kazatel

Co si myslíte o obhajobě textu písně letošního slavika?

Vyřeší samotnou podstatu stažení písničky?

https://www.su­per.cz/787259-marek-ztraceny-celi-kritice-kvuli-6-let-staremu-songu-nepopisoval-jsem-znasilneni-slova-a-rymy-jsem-zvolil-nevhodne.html

Nejlepší odpověď
elkon

Nic, Marek to jasně vysvětlil. Kdo se chce hrabat v hloupostech, tomu se nezabrání, někdo to má jako hobby. Je mnoho důležitějších témat, než nějaká zapomenutá písnička. To, že vyhrál, je jasná odpověď.

Další odpovědi
JežíšKristus

Znásilňovat bude zřejmě dál.

iceT

Tohle někomu vadí, a nad Řezníkovými texty se nikdo nepozastaví? A ještě je zlatej slavík coby rapper? Když ho v 2013 nechtěli jako hvězdu internetu a vyškrtli ho?

Kelt

Není to ale zvláštní? Marek Ztracený vyhraje Zlatého Slavíka a hned se najde někdo, kdo použije jeho starší skladbu a najde tam prvky násilí. Ale uveřejní to až po několika letech. Podobně Mudr Cimický má být oceněný za svou práci, ale najdou se jeho bývalé pacientky, kteří přijdou s tím, že je sexuálně kdysi obtěžoval. Toto není jen u nás, ale v poslední době se to začíná častěji objevovat.
Lidé mlčí, ale když dotyčný má být oceněn, tak si každý vzpomene, že tehdy jako malý trhal mouchám nožičky.