samicek333

Co si myslíte o novém filmu Hobit?

Půjdete na premiéru? Já se tam chystám, opravdu bude ten film tak dobrý?
Doplňuji:
Tak už jsem na něm byla a „byla to pecka!“. Můžu ho jen doporučit :)

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Ještě jsem ho ani neviděla a už mě sejří – kamarád na něj jede do Hradce místo toho, aby se šel podívat na moje Vánoční vystoupeníčko s tancem :D

Další odpovědi
registrovana

Těším se jak blázen, ale zatím nevím co k tomu víc říct.
Jsem zvědavá, jak se Jackson opět ukáže, věřím, že se nic nepokazí. Na premiéru bych ráda, ale ještě uvidím, podle času.

huxa

Pána prstenů moc nemusím a toto by se mu mělo moc podobat, více se těším na jeníčka a mařenku nebo výšku