ClaudinQaXxX

co si myslíte o novém fenoménu-zumba?

taky jste do ní tak zapálení jako já? jinak-kolik platíte n hodinu?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít i starší odpovědi.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zumba-co-je-na-ni-tak-uzasneho

Další odpovědi
Berušinka

Na tuhle formu „spalování kalorií“ jsem přišla už jako malá. Tenkrát jsem si myslela, že otevřu nějaké studio kam se lidi budou chodit vyřádit, ať už na hudbu nebo do něčeho mlátit.
Jinak mi to přijde trapné, protože je to pro mě jasná věc – když se chce někdo uvolnit a něco „spálit“ pustí si hudbu a „trsá“. Toť vše …

Andělé

Nechodím na ni,protože na to nemám,ale jinak bych chodila. Věřím,že je to suprové,všichni si to moc chválí.
Když jsem za svobodna ještě chodívala na diskotéky,zbož­novala jsem tanec,doslova jsem se vytancovala,nej­raději,když hráli mix-latinskoamerické tance.Milovala jsem to kroucení celým tělem a ráno jsem domů přišla pohublá.
Ve Frýdlantě se prý platí 45 kč/hod.a jinde je to prý dražší,až 75 kč/hod…:-)

gnosis

nejsem. jde to zcela mimo me, ja radsi valcik nebo tango:) slycham to kolem sebe tak casto, jako jsem kolem sebe slysel loni a predloni spinning. a tise cekam az to zase vysumi:) ale preju vam, at vam to vydrzi a vysledky se dostavi.

Drap

Časem pomine, jako všechny ostatní podobné fenomény. U nás hodina 35 kč

fablen

osobně mi to nic neříká…nejsem příznivcem žádného kolektivního cvičení (stačil mi tělocvik ve škole)

U nás cena: 50,– Kč/lekce.
Permanentka: 450,– Kč/10 lekcí.

samicek333

Ještě jsem Zumbu nezkusila, myslím ale, že je tak trochu k ničemu, sice se při ní hubne, ale, jak už psal i někdo jiný, doma si taky můžu pustit hudbu a zatancovat si, takže mi přijde trochu zbytečná.

Deli

Mne osobně zumba neoslovila, švagrová z ní ale byla vedle, dlouho chodila. Pak ji ale začalo mrzet, že zatímco ona chodí v leginách a tričku, ostatní začínají ze schůzky v maloměšťácké školní tělocvičně dělat módní přehlídku a vytahují se s tričkem na zumbu za 800 a ponožkami za 300. I když by si ty hadříky mohla dovolit, otrávilo ji tak, že radši chodí v teplákách běhat po lese.
Jinak každopádně je každý pohyb v dnešní počítačové době super, tak jen pokračujte a neřešte moc, co zrovna máte na sobě 🙂

terry

Lepší, než tancování – spalování v zakouřeném baru.
Vesnice 3 km od města – 100 tis obyv – 80 Kč.

DusanOrlik

Já za ní platit nemusím když ji mám na DVD :D ,jinak dobré cvičení a pohyby-moc mě to baví i moc rodinu

staryforTin

Co myslím o novém fenoménu… Z úst nejpovolanějších – provozuje, podniká v tomto, říká že; to cvičení je všechno stejné, jako byl kdysi moderní aerobic, tak dnes je to Zumba. To je jenom nový název který má lidi nalákat. Že to zní exoticky.