Matthew

Co si myslíte o nesmyslných zákonech v USA ??? :) Měly by se některé zákony zavést i tady ? :D

například něco z těhle zákonů, některé jsou až k neuvěření :D:D

http://chcido­ameriky.cz/vtip­ne-zakony-california-kalifornie

Nejlepší odpověď
Drap

Nesmyslných zákonů máme dostzatek vlastních. Proč ještě zavádět další ?

Další odpovědi
badisko

no dobry …fakt jsem se pobavil.....holt nikdo netvrdi ze zakonodarci jsou normalni…ja znam taky jedem ktery plati ..a osvobodil by cloveka z vrazdy …a slo by o zabiti…je to stale jeden s platnych zakonu …a volne prelozeno je to asi takto…Ir smi zabit scota ale pouze lukem a ze hrbetu jelena …pak to neni vrazda ale zabiti…ikdyz uz ktomu nejspise bude nejakej dodatek…

zzzzz

Moc to nepublikuj, bo se toho ti naší géniové ve vládě chytnou, čím větší je to nesmysl, tím rychleji ho dokážou schválit.