Avatar uživatele
Lleni

Co si myslíte o nathalii sadnes???

Doplňuji:
Pro ty co neví kdo to je , ať se kouknou na you tube;))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Lleni

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4160 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Fildas

Mladá blondýna s mozkem o velikosti hrášku.
Doplňuji:
Zapomněl jsem zmínit, hlas velmi „zajímavý“, jako když mutuje.

Upravil/a: Fildas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

nevím o koho jde bohužel..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nic si o ní nemyslím, protože vůbec netuším o koho kráčí. A asi je to dobře, podle podle „ohlasů“ ostatních odpovídajících, kdybych věděla o koho jde nebo ztratila čas na you tube sledováním jejich kulturních počinů, byla by má odpověď mnohem příkřejší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Tak jsem se podíval na Youtube,to je něco hroznýho.Ta holka je tak vypatlaná,nebo to ze sebe jen dělá?Kvůli takovým pipinám vznikají vtipy o blondýnách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

někdo takový existuje?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Lidé se do cirkusu chodí smát, proto tam bývá plno :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fienir

Doufejme, že z toho vyroste. Snad ji to, jak se jí na internetu každý směje, poučí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
registrovana

je mi ji líto z toho důvodu, že její okolí umožnilo široké veřejnosti nahlédnout do jejího prázdného myšlení, na rozdíl od ní si vědomo, co bude následovat. co na to třeba museli říct její rodiče? copak jim nedošlo, že si z ní reflex udělal prdel? proč to dovolili? to si nevšimli, že se třeba právě ztrapňuje před celým národem? a nebo je jim prostě jenom tak jedno? já, kdybych si všimla toho, co moje dcera provádí, bych určitě jednala tak, že bych si s ní promluvila o tom co dělá a jaké to může mít následky.. možná je ale takhle primitivní celá rodina, to ovšem tvrdit s jistotou nemohu. také je smutné, jak málo stačí k tomu dostat se do podvědomí veřejnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Tak já jsem se schválně podívala kdo to je,protože doteď jsem netušila,že někdo takový existuje.
Je to chudák holka,přesně se ztotožnuji s odpovědí registrované,po­tažmo s komntáři pod videem.Taková holka si má ještě hrát z panenkama.¨
Někdo se holt potřebuje zviditelnit i za cenu posměchu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak jsem se podívala na její blog a přečetla si rozhovor a vypadá na sympatickou dívčinu se zajímavými názory.
Doplňuji:
Osobně Natalii Sadness neznám a tak ji nemohu nijak soudit – píši svůj názor na základě přečteného.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

Pobavila.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek