Lleni

Co si myslíte o nathalii sadnes???

Doplňuji:
Pro ty co neví kdo to je , ať se kouknou na you tube;))

Nejlepší odpověď
Fildas

Mladá blondýna s mozkem o velikosti hrášku.
Doplňuji:
Zapomněl jsem zmínit, hlas velmi „zajímavý“, jako když mutuje.

Další odpovědi
briketka10

nevím o koho jde bohužel..

anonym

Nic si o ní nemyslím, protože vůbec netuším o koho kráčí. A asi je to dobře, podle podle „ohlasů“ ostatních odpovídajících, kdybych věděla o koho jde nebo ztratila čas na you tube sledováním jejich kulturních počinů, byla by má odpověď mnohem příkřejší.

Rocker

Tak jsem se podíval na Youtube,to je něco hroznýho.Ta holka je tak vypatlaná,nebo to ze sebe jen dělá?Kvůli takovým pipinám vznikají vtipy o blondýnách.

huxa

někdo takový existuje?

KdoSiOdJinud

Lidé se do cirkusu chodí smát, proto tam bývá plno :)

Fienir

Doufejme, že z toho vyroste. Snad ji to, jak se jí na internetu každý směje, poučí.

registrovana

je mi ji líto z toho důvodu, že její okolí umožnilo široké veřejnosti nahlédnout do jejího prázdného myšlení, na rozdíl od ní si vědomo, co bude následovat. co na to třeba museli říct její rodiče? copak jim nedošlo, že si z ní reflex udělal prdel? proč to dovolili? to si nevšimli, že se třeba právě ztrapňuje před celým národem? a nebo je jim prostě jenom tak jedno? já, kdybych si všimla toho, co moje dcera provádí, bych určitě jednala tak, že bych si s ní promluvila o tom co dělá a jaké to může mít následky.. možná je ale takhle primitivní celá rodina, to ovšem tvrdit s jistotou nemohu. také je smutné, jak málo stačí k tomu dostat se do podvědomí veřejnosti.

iceT

Tak já jsem se schválně podívala kdo to je,protože doteď jsem netušila,že někdo takový existuje.
Je to chudák holka,přesně se ztotožnuji s odpovědí registrované,po­tažmo s komntáři pod videem.Taková holka si má ještě hrát z panenkama.¨
Někdo se holt potřebuje zviditelnit i za cenu posměchu.

anonym

Tak jsem se podívala na její blog a přečetla si rozhovor a vypadá na sympatickou dívčinu se zajímavými názory.
Doplňuji:
Osobně Natalii Sadness neznám a tak ji nemohu nijak soudit – píši svůj názor na základě přečteného.

Orange

Pobavila.