Co si myslíte o mobilních dotykových telefonech od Samsunga ?

Dříve jsem vlastnila Samsung Star ..nyní mám Samsung s 7070 Diva Luxury Gold přiznávám že mi záleží na designu ale i na funkci s tímto telefonem jsem v celku spokojená tak mě zajímá i Váš názor…

Nejlepší odpověď
ReHu

Mám Sams. poprvé, dříve WSE a Nok. a zatím jsem spokojená. Mám dotyk.
Ale organizer mi vyhovoval více u Nokie.

Další odpovědi
panenka

Nedávno jsem si koupila dotykový telefon Samsung gt 5620 ze začátku to byl pro mě nezvyk než jsem se na dotykovém vše naučila ale ted můžu říct že jsem s ním velice spokojená

anonym

velmi zajímavé jsou modely GALAXY, ale ostatním bych se spíše vyhnul …

viz odkaz: http://samsun­g.heureka.cz/mo­bilni-telefony/f:2479:10­1172/