Avatar uživatele
fira

Co si myslíte o mniších?

Četl jsem jo číst umím že mniši v Tibetu mají nadpřirozené schopnosti.Tak třeba čas od času spí venku v jeskyni nazí kde je údajně 20 pod nulou a nezmrznou.Je tohle možné?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym, BIGFOOT před 4984 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

řekla bych že možné to je nadpřirozené schopnosti mít těžko budou je to založené na psychice a víře,a ta je u tibetanů tak velká že dokáží spát v mrazech,uvolnění mysli,a odpoutání se od fzzična

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Nevim jestli je to mozne,taky jsem to cetla,dokonce v tv ukazovali nektery jejich kousky se zbranemi,a to spani v jeskynich vysvetlovali tak,ze se dostanou do nejakyho transu,a ze sebe pak vydavaji nejakou energii,a dokonce se z nich potom i kouri.
Ze pry se umeji az tak moc ovladat.
To by se mi taky libilo chodit v zime oblecena jak v lete,nensasim,kdyz musim byt nabalena jak cibule.-:)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Asi to možné je, když je možné toto
http://revue.id­nes.cz/izrael­sky-mag-vydrzel-v-ledu-64-hodin-a-vytvoril-rekord-p1p-/zajimavosti.as­p?c=A100101_124740_za­jimavosti_ved

Asi se to dá natrénovat…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Je to v schopnosti sebaovládania sa duševne aj fyzicky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

jo je to tak a umí ještě víc,měl sem kamaráda kterej v tibetu u osvícených byl v jejich klášteře se dát do kupy po rozvodu a musím uznat ,že duchovně jsou mnohem výš a dál než by člověk čekal.ale po čase našel ježíše krista a od tý doby je o.k.ale rozhodnutí je na každým z nás.BIGFOOT

Zdroj: PRO TY KTEŘÍ CHÁPOU

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Cestování