fira

Co si myslíte o mniších?

Četl jsem jo číst umím že mniši v Tibetu mají nadpřirozené schopnosti.Tak třeba čas od času spí venku v jeskyni nazí kde je údajně 20 pod nulou a nezmrznou.Je tohle možné?

Nejlepší odpověď
anonym

řekla bych že možné to je nadpřirozené schopnosti mít těžko budou je to založené na psychice a víře,a ta je u tibetanů tak velká že dokáží spát v mrazech,uvolnění mysli,a odpoutání se od fzzična

Další odpovědi
iceT

Nevim jestli je to mozne,taky jsem to cetla,dokonce v tv ukazovali nektery jejich kousky se zbranemi,a to spani v jeskynich vysvetlovali tak,ze se dostanou do nejakyho transu,a ze sebe pak vydavaji nejakou energii,a dokonce se z nich potom i kouri.
Ze pry se umeji az tak moc ovladat.
To by se mi taky libilo chodit v zime oblecena jak v lete,nensasim,kdyz musim byt nabalena jak cibule.-:)

kapka

Asi to možné je, když je možné toto
http://revue.id­nes.cz/izrael­sky-mag-vydrzel-v-ledu-64-hodin-a-vytvoril-rekord-p1p-/zajimavosti.as­p?c=A100101_124740_za­jimavosti_ved

Asi se to dá natrénovat…

led

Je to v schopnosti sebaovládania sa duševne aj fyzicky.

BIGFOOT

jo je to tak a umí ještě víc,měl sem kamaráda kterej v tibetu u osvícených byl v jejich klášteře se dát do kupy po rozvodu a musím uznat ,že duchovně jsou mnohem výš a dál než by člověk čekal.ale po čase našel ježíše krista a od tý doby je o.k.ale rozhodnutí je na každým z nás.BIGFOOT

Zdroj: PRO TY KTEŘÍ CHÁPOU