slipknotak

Co si myslíte o mnichovské dohodě ?

bylo to spatne ze ji benes podepsal ? a podepsali by jste to vy ? bylo spravedlive ze s nami takhle zachazeli ousedni zeme ve kterych jsme videli oporu ?

Nejlepší odpověď
quentos

no moment, Beneš nic takového nepodepsal! (už byl jen postaven před hotovou věc, jeho podpis nebyl potřeba, na něj to byl v podstatě rozkaz… podepsali Daladier, Chamberlain, Mussolini a Hitler)… a bylo to svinstvo, jak má bejt

Další odpovědi
arygnoc

jednalo se spíš o mnichovskou zradu, to je přesnější.

Beneš v tom byl nevinně.

viz odkaz

Zdroj: heureka.tym.sk/spres­ne.php?book=&do­taz=Dohoda, Mníchovská