dust8

Co si myslíte o milovnici plastik, která bez botoxu slintá a sedět nevydrží déle než 20 minut?

Zdroj: https://www.su­per.cz/769731-milovnice-plastik-na-svuj-konicek-doplatila-bez-botoxu-slinta-a-sedet-nevydrzi-dele-nez-20-minut.html

Odpovědi
elkon

To vše hovoří o jejím IQ.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Takovými “ zprávami” si nekazím oči.

Arne1

Je prostě vygumovaná. Co víc k tomu říct ?

dust8

Modelka Alicia Douvall (41) podstoupila už na 360 zákroků, včetně 18 plastik poprsí, 11 operací nosu nebo vpravení implantátů do zadečku. Nejenže jí to vyšlo už na více než 21 milionů korun, ale některé operace se bohužel nezdařily.