Rokio

Co si myslíte o mém návrhu osvobodit všechny trestance z českých věznic?

Museli by ale splnit pouze jednu podmínku, která by spočívala v tom, že vězni slavnostně slíbí, že po propuštění nespáchají žádný trestný čin a budou se chovat příkladně.

Nejlepší odpověď
Kepler

No, to by teda byl mazec! Slavnostně by slíbili cokoli, aby se dostali ven a venku by okamžitě udělali vše, aby dostali zpět. Nezapomeň, že věznice neslouží k nápravě, ale je to především univezita zločinců. Pro nedbalostní činy to ale neplatí.

Další odpovědi
quentos

Že je mimořádně idiotský, ostatně jako většina tvých otázek.

led

„všechny trestance z českých věznic“ nerob Havloviny, ako, keď sa vyhlásila veľká amnestia, a čo nasledovalo? „Havlova novoročná amnestia (1.1.1990) vypustila na slobodu aj vlkov“
Kedže si v tej dobe nežil opýtaj sa svojich rodičov, čo nasledovalo.

Kryšpín

Prý to tady bylo po velkém hedvábném sametu a do půl roku, dvě třetiny zpět za katrem a několik zbytečných mordů.

marci1

Vsadím se, že by neexistoval ani jeden, který by to neslíbil! 🙂

Arne1

Ses snad zbláznil ? Se zeptej starších, jak to dopadlo po sametové revoluci!

Kelt

Osvobodit a nechat ve Znojmě. Jak by se to obyvatelům Znojma, nebo tobě líbilo? Vzal bys do bytu pod střechu člověka, který ublížil, okradl nebo někoho zabil? Tam ti lidé byli drženi a měli svá pravidla, tady by byli jak puštění z řetězu.

Drap

Tvrdil jsi že nepiješ alkohol a nebereš drogy.. Tvá otázka však svědčí o něčem jiném

elkon

Další trapný dotaz.

Rokio

quentos: To máš pravdu.

Rokio

Kepler: Samozřejmě jsem si dělal legraci.

led

Rokio S týmto nemožno srandovať (dělat si legraci). Vtedy veľa ľudí spoznalo STRACH.