Co si myslíte o lidech, kteří nechodí k volbám?

Nejlepší odpověď
orwell

Myslím si, že zahazují jednu z mála možností (možná jen teoretickou) jak v tomto státě pokojnou cestou něco změnit. Svou neúčastí rozhodně politiky nepotrestají, spíš naopak. Oni se bez nás neztratí a s radostí se zvolí sami.

Další odpovědi
Arne1

Pokud následně nenadávají na to, jaký paka nám vládnou, tak nic

JájsemRaibek

Vůbec nic, je to jejich svobodná volba, nikdo je nemůže nutit.

WhiteCrow

Myslím že spousta lidí se politice vyhýbá a je pro ně lepší nevolit vůbec než volit jen na základě slibů…

ivzez

Že je to jejich volba.

A abych řekla pravdu, ani se jim nedivím.
Volitelných kandidátů moc nevidím…

Kryšpín

Jsou to burani, kterým je jedno, zda vládnou podfukáři, zloději, hrabálkové, slibotechny a podobné odrůdy, případně se tato skupina rychle přizpůsobí, na př. skopčákům, později komunistům, dále normalizátorům, neviditelné ruce trhu a.p.

Lurius

Kryšpín : Doufám že budeš mít štěstí a ti někdo ti šlápne do ksichtu…

Mc Merkurion

… nic, třeba jsou spokojení, a nepotřebujou, nebo nechtěj žádnou změnu, a hlavně je jim to jedno … volby přeci nejsou povinný …

… Kryšpín: … se mi zdá, že ten buran jseš asi tak akorát ty …