zjentek

co si myslíte o lidech, kteří každým okem koukaj jinam?

Doplňuji:
..ten rozdíl v úhlech pohledu nemusí bejt nijak markantní, myslel jsem spíše něco takovýho:
http://media.roz­hlas.cz/_obra­zek/3312506--eva-michalakova-matka-deti-odebranych-norskymi-urady--1-767x511p0.jpeg
..a i když je to vada, co si o lidech s takovou vadou myslíte? Mluvili jste někdy s někým s podobnejma očima? Jakej vám přišel?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Že švidrají a mají vadu očí.

Další odpovědi
quentos

Co bych si o nich měl myslet? Že jsou posedlí ďáblem, nebo co? Vždyť jde o normální vadu, za niž nemohou. Nebo, chcete-li, jak to jednou pěkně vyjádřili v TV (když se narodilo dvouhlavý tele), je to „normální abnormalita“.

a623682@drdr

?
http://www.you­tube.com/watch?v=EH­LbwwqCY9o

klumprt

Někdy je s nimi těžká domluva, zvlášť, když je u toho víc lidí.
Doplňuji:
Jako ten šilhavý soudce povídá: Obžalovaný, proč jste zabil svou ženu?
Obhájce: Já nikoho nezabil!
Soudce: Vás jsem se neptal.
Zapisovatelka: Já jsem nic neříkala.

Nerevarin

Nic proti nim. Ale pokud je takový člověk učitel, tak nemáš jistotu, jestli při opisování nevidí tebe.

johana 56

Šilhání je nemoc ,samotnému postiženému jistě ne moc příjemná.
Může souviset s dalším,závaž­nějším onemocněním.Lidé s touto vadou mohou patřit k menšině,u které se z různých příčin nedá odstranit.

http://www.vi­deni.cz/nemoci-oci/134-silhani-neboli-strabismus-nejenom-esteticky-problem

anonym

Chameleoni také švidrají…

anonym

zejntek – co bychom si měli myslet? buď rád, že tu vadu nemáš ty. tak radši šoupej nohama a bud potichu, ty demente.

anonym

Ti lidé za to nemůžou,maj asi vadu očí,ale ty máš úplně jinou vadu,však mi to tu víme!

bolak

Že maj něco za lubem.

zjentek

Jugar, není žádné „mi“ ..jsi jenom ty a já, chuju.
Je to horší, než jsem si myslel ..škoda ;q

anonym

NemamNick – Také zdílíš obavy jakýma trpí tvůj chábr,když nemá někoho pod kontrolou?!

anonym

„sdílíš“

anonym

a623682@drdr – Moc pěkný odkaz,ale můj táta,který měl také v sobě X démonů a měnil povahy (jako ,kdyby měl v sobě stádo vepřů,které Jošua nahnal do moře)švirdraval odjakživa očima od sebe,sice jsem už rodiče neviděl něco přes rok,ale pochybuji,že se mu to zlepšilo.

anonym

Souhlasím s nemámnick
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-si-myslite-o-lidech-kteri-kazdym-okem-koukaj-jinam

anonym

To já zase nee,protože mi nejde o to kdo si co myslí,ale jak kdo celkově funguje,třeba jako ty drahý Jugare.

anonym

??