VaclavZeman

Co si myslíte o LGBTQ+ komunitě?

Já třeba znám padesát lidí z transgender komunity. Ať už „M to F“, nebo „F to M“. A je to hrozně zajímavé. Svět prostě není tak jednoduchý, jak by si to přáli konzervativní tradicionalisté. A je to dobře, každý člověk je pestrobarevný.

Můj dobrý kamarád je hermafrodit. Prostě byste na sto procent věřili, že je to muž. A on taky i oblečený vypadá jako chlap a cítí se tak. Ale má oboje… Ale to kdybyste viděli, tak byste věděli, že nic takového neuvidíte! A on se cítí dobře. A operaci ani nechce. Vždy je při operaci riziko. A navíc tady by ani nebylo možné operovat co. Když tam něco je, tak to mohou ušmiknout, ale tady nic není a těžko mu něco vymodelují…

Sám mi říká, že není intersexuál. Je to prostě heterosexuál. Ale třeba transsexuálové, to je něco jiného, ti nemění sexualitu, ale pohlaví. Vždy si při tomto pojmu vzpomenu na Jarmilu Kratochvílovou či tu (nyní toho) koulařku/e z NDR. No, tehdy ale nedopovali jen Sověti a východ, ale i USA, a proto se to tehdy neřešilo.

Ale vždy se mohu potrhat smíchy z rodu „to“ a obdobných typologií.

Co vy? Znáte někoho takového? Jaký na to máte názor? Děkuju.

Nejlepší odpověď
elkon

Že to přehání. Ať si dělají co chtějí, ale ať neprovokují. A znám několik lidí, kteří se za ně jen vydávají, protože je to v módě a hlavně to má podporu zblblých Američanů. Většinu lidí to nezajímá, pouze někteří „umělci“ se takto snaží zviditelnit. také nechápu to, že se někdo k tomu veřejně přihlásí. Nerozumím tomu. Co je komu do toho. Na tom přeci není nic k chlubení. Není žádná povinnost tohle zveřejňovat a vystavovat se posměchu, nebo jinému tlaku. Někdy to vypadá, že z toho chtějí dělat přednost. Přitom to není tak dlouho, kdy to byla uznaná (ale neprozkoumaná) choroba. Možná se ještě za čas budeme divit…v Americe si zase něco vymyslí, a celý svět bude hned naruby a podělanej. A u nás jako obvykle se k tomu rychle přidají, aby náhodou něco nezmeškali.

Další odpovědi
Ametyst

Jak už tak masmedia umí nafouknout to, co nestojí za řeč, a málokoho zajímá, tak se stalo, že tato menšina se jeví jako ukřičená, a hojně podporovaná a zastoupená. Čím menší, tím hlasitější. Je to ovšem zase jen pohled z Prahy, který křiví realitu a kazí veškerý průměr (kamery, mikrofony, televize, dost peněz na Parade Pride). Zbytek republiky má fakt jiné starosti.

Drap

Proč bych si měl o nich něco myslet? Neni to můj, ale jejich problém. Pokud mne neobtěžují, ať si dělají co chtějí. O potapěčích a filatelistech si také nic nemyslím

zjentek

To samé co o Cikánech a o Židech. Tihle s námi vždy vydupou, nepomůže plakat. Děkuju a Haribol! 🤨

Filip84

Ty, asi ani nic si o nich nemyslím, protože je neznám. Nebo neznám, neznám nějak šířeji.

Znám dva homosexuály, oni u nás mají hospodu, o nich se to ví. Znám, no, tak vím, že mají hospodu, no a to je tak asi celý příběh jako.

Leseb jsem, za svůj život, pár poznal, pět, šest? Tak nějak. A? 🤷‍♀️

Já nevím, třeba jedeš vlakem, někdo si k Tobě sedne, tak taky – asi – neprobíráte, jestli si něco strká do zadku, nebo jakou polohu použili doma včera. Sexualita je normální součást života a to, že je někdo orientován na osoby stejného pohlaví, to bylo, je a bude. Ale je to jeho věc, jeho starost, není to, že souloží, namísto s Mařenou, s Pepou, veřejná záležitost.

Jo, že z toho někdo veřejnou záležitost dělá, nebo z toho dělá jiné drama, no tak ale k tomu musí být dva, ne? Přišly na krám holky, mladé, tak osmnáct, devatenáct, jedna měla na tričku nápis, druhá měla na tričku nápis, jedna něco jako „maso zabíjí“ druhá taky něco takového podobného. Ono už to je taky nějaký ten pátek, tak si to nepamatuju úplně přesně, nicméně, když ti vleze do jakéhokoli kšeftu, kde je hodně lidí, někdo takový, tak si ho, tak jako po očku, hlídáš – nechceš, aby ti otravoval zákazníky. Ne, neotravovaly. Chodily, koupily houby prd, bylo vidět, jak se rozhlíží kolem a doslova čekaly, že se jich někdo zeptá, někdo se s nimi pustí do debaty, konfliktu, prostě čekaly interakci. A ono hovno, hovno, slavný soude. No tak nic, tak se sebraly a vypadly.

No a to je jako stejný příběh, ekobioterorismus, homofašismus, lesbofašismus, nebo – co já vím – diktatura korrektivismu. Zideologisovat se dá prakticky cokoli. 🤷‍♀️

Lgee

Kromě těch co se vydávají za druhé pohlaví nebo zvířata proti nim nic nemám.

Rokio

Ano, ten tvůj kámoš obojetník je v prvé řadě heterosexuál. Je jedno, že má obojí (mužské i ženské pohlavní znaky). Není to žádný úchyl.

Mezi deviace patří například sexuální sadismus, sexuální agresivita, pedofilie, zoofilie a nekrofilie. Tohle platí, pokud to parafilikům způsobuje problémy v životě. Jestliže jsou v pohodě (i jejich okolí), tak je to OK.

Rocker

Doma ať si každý dělá co chce,ale vadí mi ta jejích neustálá propagace.Heteraci se taky nechlubí,že jsou na opačné pohlaví,neorga­nizují pochody apod.

Ametyst

Ajajaj, Filip ze sebe už dělá elitu národa. Normálního člověka by nenapadlo napsat „katholík“, ani nemá potřebu používat polskou klábosnici.

Mravenec

Nene, to bude jen troll snažící se napodobit známé uživatele webu. Haribol zase píše Zjentek, Dekuju píše Zeman a v jeho odpovědích se objevuje i styl Drapa, a dalších!

zjentek

Brablenec, styl „Drap“ nikdo neumí/nezná/ne­dokáže, s tím se prostě rodí a umírá jen originál! (;