Elile

Co si myslíte o lécích, které oddalují menstruaci?

Nejlepší odpověď
mosoj

Na vojně jsem je použil a doteď jsem to nedostal.

Další odpovědi
hanulka11

Myslím, že by se měly používat jen v nezbytných případech.

anonym

Bala jsem se o svoji " nevestu ". Oddalovala, nema jeste deti. Porad mi tvrdila, ze je to neskodne , ze ji to rekla osetrujici lekarka. Me to ale nedalo , a zeptala jsem se svoji a ona me to potvrdila.
Slozeni leku – jsou to pry jen vitaminy ( i kdyz se nam to nechce verit ) – zadna chemie .. a nema to absolutni vliv na pozdejsi plodnost, nebo neplodnost. I ty slecny, pani , ktere nikdy neoddalily maji problemy s otehotnenim a naopak .. ti co oddaluji jiz od 15 let muzou otehotnet na prvni pokus. Jsou statistiky , ktere to potvrzuji.
Ono se rekne , ze " priroda " to tak zaridila , aby jsme menstruovaly po 28 dnech. Co si ale budeme namlouvat .. , i priroda zaridila, aby jsme mely prirozeni a pod pazdim a nevim kde jeste ochlupeni a nema ho asi zadna z nas. 🙂

  • iv-

anonym

Jakýkoliv zásah do organizmu se může „zvrtnout“ a projevit negativně. Nezahrávala bych si s termíny posouvání menstruace, ani s jinými podobnými a poměrně zbytečnými riziky, jak poškodit sama sebe.
Uvědomte si kolik máte v příbalových letácích uváděno u každého léku nežádoucích účinků. Nemusejí se projevit, nebo se nemusejí projevit ihned. Také si můžete v těle ale „nastřádat“ na pěknou paseku a potom bude pozdě uvažovat, který lék co způsobil.

Damiana

Že jsou škodlivé.
To, co narušuje přirozenou hormonální rovnováhu v těle nemůže být prospěšné. Zejména, když je žena zdravá.
Jestli je ale vážný zdravotní důvod k tomu, proč je užívat, to je něco jiného. Jen tak – to je však nesmysl a hazard.
(Já osobně jsem zapřísáhlý odpůrce všech tabletek a chemie.)