Avatar uživatele
Elile

Co si myslíte o lécích, které oddalují menstruaci?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4365 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Na vojně jsem je použil a doteď jsem to nedostal.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Myslím, že by se měly používat jen v nezbytných případech.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Bala jsem se o svoji " nevestu ". Oddalovala, nema jeste deti. Porad mi tvrdila, ze je to neskodne , ze ji to rekla osetrujici lekarka. Me to ale nedalo , a zeptala jsem se svoji a ona me to potvrdila.
Slozeni leku – jsou to pry jen vitaminy ( i kdyz se nam to nechce verit ) – zadna chemie .. a nema to absolutni vliv na pozdejsi plodnost, nebo neplodnost. I ty slecny, pani , ktere nikdy neoddalily maji problemy s otehotnenim a naopak .. ti co oddaluji jiz od 15 let muzou otehotnet na prvni pokus. Jsou statistiky , ktere to potvrzuji.
Ono se rekne , ze " priroda " to tak zaridila , aby jsme menstruovaly po 28 dnech. Co si ale budeme namlouvat .. , i priroda zaridila, aby jsme mely prirozeni a pod pazdim a nevim kde jeste ochlupeni a nema ho asi zadna z nas. 🙂

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jakýkoliv zásah do organizmu se může „zvrtnout“ a projevit negativně. Nezahrávala bych si s termíny posouvání menstruace, ani s jinými podobnými a poměrně zbytečnými riziky, jak poškodit sama sebe.
Uvědomte si kolik máte v příbalových letácích uváděno u každého léku nežádoucích účinků. Nemusejí se projevit, nebo se nemusejí projevit ihned. Také si můžete v těle ale „nastřádat“ na pěknou paseku a potom bude pozdě uvažovat, který lék co způsobil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Že jsou škodlivé.
To, co narušuje přirozenou hormonální rovnováhu v těle nemůže být prospěšné. Zejména, když je žena zdravá.
Jestli je ale vážný zdravotní důvod k tomu, proč je užívat, to je něco jiného. Jen tak – to je však nesmysl a hazard.
(Já osobně jsem zapřísáhlý odpůrce všech tabletek a chemie.)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví