vlastina

Co si myslíte o lásce na první pohled?

Nejlepší odpověď
PostApMan

Že se stává jen jednou za život ? Ta pravá láska na první pohled? Aspoň je tomu tak v mém případě…
Doplňuji:
Myslím že to není netaktní dotaz, ano vydržela, od toho momentu po několik let a stále jako by to byl náš první den. Bohužel se říká že takto spřízněnou duši, do které se člověk zamiluje doslova na první pohled, potkáme jen jednou za život. Což je na tom právě to smutné, protože jak se říká nic nevydrží věčně.

Další odpovědi
anonym

že musí být krásná,romantická
Doplňuji:
PostApMane múžu být netaktní?a vydržela vám ta láska? jestli ano mám co závidět,já ji bohužel nezažila mě to trvalo dýl než jsem se zamilovala,tak jsem zvědavá

anonym

Na lásku na první pohled věřím.Bylo to v roce 1975 kdy jsem uviděl dívku svých snů a žijeme spokojeni do dnes již 34 let.

quentos

existuje, ale je to holt chemie, člověk na ni musí zapracovat. Sám jsem ji zažil, jenže dotyčné se tak styděla a tak zdráhala jít do vztahu, že radši zdrhla. Co potom má člověk dělat…

zmrzlinka

Na tom něco bude u me a meho pritele byla laska ne první pohled a chodime spolu uz 8 roků