Co si myslíte o koupi zboží z aukra od uživatele který má jen 18 kladných hodnocení?

Nejlepší odpověď
quentos

Záleží na tom, z kolika (takových osmnáct z osmnácti je přece výborná vizitka). Je to čistě na Vás, jestli do toho půjdete. Je-li těch 18 drtivá menšina, je možná lépe se mu vyhnout, obzvlášť není-li jediným prodejcem daného zboží.

Další odpovědi
tom004

Na Aukru obchoduji asi rok.Zatím bez jakýchkoliv problémů.Prodejce s 18 kladnými je úplně stejný,jako se 180. Vždy můžete naletět.Ještě se mi to nestalo, a hodnocením ostatních uživatelů věřím, Každý tím,jaké dá,chrání i sám sebe. A ještě,všichni jsme tam začínali od nuly.

AndreiRanger

Kladné hodnocení nedává každý, může proběhnout obchod bez odezvy. Osobně se zaměřuji na negativní hodnocení, neboť to nikdo neopomene. Vzhledem k nízkému objemu obchodů, bych se neobával zakoupit zboží, protože takoví lidé většinou chtějí vydělat nějakou drobnou za věci, které by jinak vyhodili;-)(nemají pro něj uplatnění a je funkční)

fablen

Pokud má uživatel 18 hodnocení kladných a žádné záporné nebo negativní, pak vůbec neváhejte neboť na aukru teprve začíná, případně se tam pohybuje pouze občas. Také si většinou přečtu hodnocení negativní a pak se rozhoduji, zda u prodejce nakoupím nebo ne. Občas bývají i negativní hodnocení udělená neoprávněně. V případě komplikací s prodejcem vedení aukra vyjde vstříc – program ochrany kupujících (vlastní zkušenost).