Avatar uživatele
anonym

Co si myslíte o koupi zboží z aukra od uživatele který má jen 18 kladných hodnocení?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Bičiště před 4117 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Záleží na tom, z kolika (takových osmnáct z osmnácti je přece výborná vizitka). Je to čistě na Vás, jestli do toho půjdete. Je-li těch 18 drtivá menšina, je možná lépe se mu vyhnout, obzvlášť není-li jediným prodejcem daného zboží.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Na Aukru obchoduji asi rok.Zatím bez jakýchkoliv problémů.Prodejce s 18 kladnými je úplně stejný,jako se 180. Vždy můžete naletět.Ještě se mi to nestalo, a hodnocením ostatních uživatelů věřím, Každý tím,jaké dá,chrání i sám sebe. A ještě,všichni jsme tam začínali od nuly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AndreiRanger

Kladné hodnocení nedává každý, může proběhnout obchod bez odezvy. Osobně se zaměřuji na negativní hodnocení, neboť to nikdo neopomene. Vzhledem k nízkému objemu obchodů, bych se neobával zakoupit zboží, protože takoví lidé většinou chtějí vydělat nějakou drobnou za věci, které by jinak vyhodili;-)(nemají pro něj uplatnění a je funkční)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

Pokud má uživatel 18 hodnocení kladných a žádné záporné nebo negativní, pak vůbec neváhejte neboť na aukru teprve začíná, případně se tam pohybuje pouze občas. Také si většinou přečtu hodnocení negativní a pak se rozhoduji, zda u prodejce nakoupím nebo ne. Občas bývají i negativní hodnocení udělená neoprávněně. V případě komplikací s prodejcem vedení aukra vyjde vstříc - program ochrany kupujících (vlastní zkušenost).

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování