Morčata331

co si myslíte o kapsičkách sheba?

Nejlepší odpověď
anonym

Co si myslím já, je úplně jedno.
Jednak tady nepropagujeme určité značky určitých výrobků a jednak nechápu, proč řešit nějaké kapsičky, značky, různé paštiky , konzervy a podobné když dá každá kočka přednost přirozené stravě.
Proč bych měla řešit takový „problém“, když můžu koupit tácek s kuřecími srdíčky, rybí filé, kuře a cokoliv jiného a vím přesně, co nabízím a nemusím řešit zda je
v nějaké navoněné kapsičce vůbec jakékoliv maso a případně z čeho vůbec…

Další odpovědi
mosoj

Jednou jsem ji koupil svému kocourovi ( co bych pro něj neudělal!) . Otevřel jsem ji a smrděla zkaženým masem tak že jsme utekli všichni z bytu včetně kocoura.
Nejlepší test dělá sám kocour. Ten nic špatného nezbaští.

beer

Nekupuji, raději dám mému kočkovi něco z jeho oblíbených syrových i vařených mas ))

www

Je to jen zbytečná a drahá náhražka. Kočce určitě víc prospěje a pochutná si na kousku syrového (třeba drůbežího) masa, než na nějakém pytlíku.
Zkušenost

arygnoc

mne osobne nechutnajú, ale kočky sa po nich idú umlátiť.

dostávajú ako sviatočné menu, prípadne odmenu (veď kto by to aj mal platiť ako stále krmivo, že?.

Andre5000

Jen to nejlepší.....