Toga

Co si myslíte o jezdcích F1?

Co si myslíte o letošním mistru světa Sebatianovi Vattelovi. Nebo třeba L. Hamiltonovi nebo J. Buttonovi? Co říkáte na bývalého mistra Michaela Schumachra nebo na zesnulého MISTRA Ayrtona Sennu a další jezde z F1.
Já jsem sice holka, ale na F1 se velice ráda koukám. Můj táta na Formule koukal už když jsem byla malá a já odjakživa fandila Michaelu Schumachrovi – to byl pro mě vždycky takový Mistr a vždycky bude. Nelíbí se mi, že titul vyhrál takovej mladej klučina… Ale zase je pravda má talent… Tak kdo je váš oblíbený jezdec a kdo naopak ne?

Odpovědi
slad08

Můj oblíbený jezdec F1 je právě mistr světa Sebastian Vattel. Je nadaný, ale také hlavně má dobrý tým a vůz.
Dříve jsem fandil Sumachrovi (ovšem, když vyhrával). Teď už se mu tolik nedaří.
Kdyby v závodech vyhrával jen jeden a ten samý, tak to nejsou pořádné závody.