Co si myslíte o hrozbě rakoviny kůže?Kolik znáte osobně lidí, kteří ji měli z přirozeného opalování?

Média nás začínají masírovat. Není to zase jen hysterie lékařů a prodejců kosmetiky?

Nejlepší odpověď
chudst

Neni, hrozba rakoviny kuze je docela vysoka, sam jsem znal dva lidi, kteri ji meli. Ale jakoze nemejte strach, pokud to nebduete prehanet, je sance minimalni; vysoka hrozba zacina az ve chvili, kdy se vazne budete grilovat kazdy den na slunicku, kdyz pece zrovna nejvice a budete tam hodne dlouho.

Další odpovědi
tom004

Bohužel,znám. A rozhodně si nemyslím,že je to nějaká hysterie. Pravda je,že se ochranný plášť země ztenčuje, a ultrafialového záření dopadá na naši planetu více,než třeba před 50 lety. A UV záření je pěkný škodič. Jako děti jsme na slunci byli celé dny a nestalo se,že bychom měli nějaké problémy. Trochu opatrnější byli blonďáci a rusovlasí. Dnes bych své dítě na slunci zrovna rád,moc dlouho,neviděl.

Fidel

Hrozba existuje, ale na něco člověk umřít musí a je pravděpodobnější, že tě přejede auto na přechodě, než že dostaneš rakovinu kůže.

OSOBNĚ NEZNÁM NIKOHO, KDO MÁ RAKOVINU KŮŽE.