Gollumek.88

Co si myslíte o hromadném úhynů ptáků, ryb i savců po celém světě?

Děje se to v posledních několika dnech (nebo alespoň média o tom informují), náhlý úhyn desetitisíců ptáků, ryb, krabů ale i mořských savců.

Věříte teorii o přepolování země? Jestli to je pravda, tak tato zvířata to poznala jako první a na nás to teprve bude mít dopad..
Nechci tímto narážet na „apokalypsu 2012“ kdy končí Mayský kalendář, respektive kdy končí páté období kalendáře a nastává nové… Ale, že je to zvláštní a začíná to do sebe tak nějak pomalu ale jistě zapadat…

Bojíte se, že se za rok nebo dva stane něco tak velkého, že to ovlivní myšlení nás všech, případně celé naše životy? Nebo dokonce že postupně lidstvo vymře a zahyne i naše planeta…?
Doplňuji:
jami155: popravdě si myslim, že civilizace kupředu moc nejde, soustředí se jen na svoje potřeby ale nehledí do budoucna.

Nejlepší odpověď
anonym

Nebojím se,že by něco tak velkého přišlo,tyhle konce světa už slýchávám hezkou řádku let,je ale jistý,že se s ovzduším něco děje,a vidíte,civilizace jde stále vpřed.
Doplňuji:
No to máte taky pravdu,že vše je tak nějak spotřební..škoda

Další odpovědi
poa.li

Všechno má svůj konec…
Ale osovně si myslím, že se jedná o psychické přepólování. Lidi začínají si uvědomovat, že tenhle způsob života a směřování nevede ke štěstí. Pokud je planeta jeden živý organizmus, jsou tohle projevy jeho nemoci, která povede k očištění a pochopení… Možná..

Mousinek

Já myslím.......­.............­.............že je to začátek konce světa?!

anonym

Je to příznak velkkých problémů pro lidstvo. Klasická ukázka toho, jak málo toho víme o všem, co je kolem nás. Člověk co chtěl poroučet větru a dešti a je plný pýchy nad tím co dosáhl je veskrze nicotným tvorem. Tak jako ostatní ho čeká zkáza. Slabí zhynou.