Mirdas

Co si myslíte o „hekání“ v tenise ?

Vždy se tenis vyznačoval bílou barvou a absolutním tichem.
Barevní tenis je pestřejší a zajímavější pro sponzory.
Ovšem zda je nepřístupné a správně, aby diváci se jakkoliv hlasitě projevovali ( třeba jako na hokeji ), není také nepřípustné aby hlavně některé hráčky ale i hračí při hře tak vykřikovali, hekali, že když nestlumím televizi, sousedka mne podezřívá že sleduji pornofilmy ?

Jaký je váš názor ?

Nejlepší odpověď
anonym

Mě podezírali, když jsem měla astmatický záchvat, taky jsem hekala, ale změnila jsem stravu a vše pominulo, to hekání u tenisu je normální, taky to dělám, pokaždé na chvíli přestanu, když jsem upozorněná, ale pak zas zapomenu, a dělám to dál, jnak mi to nejde, neřeším to, většinou hekáme ve čtyřech 🙂

Další odpovědi
Andělé

Promiňte,ale od srdce jsem se zasmála. No někdo heká hold více někdo méně..:-D
Ale rozumím Vám…já mívám také nepříjemný pocit,když mi někdo volá a já zrovna cvičím a jsem celá udýchaná nebo jestli mě neslyší sousedi,když doma cvičím při otevřeném okně,jinak bych z vedra padla. A namáhavé úkony se pochopitelně neobejdou bez hekání a to čím dál zrychleného..:-D
Zrovna v neděli když jsem cvičila a potřebovala vydržet až do konce,zazvonil zvonek. Nesnáším to,protože vše přijde vniveč. No ale otevřela jsem a zíral na mě soused,stála jsem před ním celá upocená,zadýchaná a červená…no pořád tak zíral,až jsem teda řekla,že jsem zrovna cvičila. No že prý si přišel půjčit rozinky,ale stejně furt zíral,jako bych kdoví co vyváděla…
Kdysi jsem chodila chvilku do posilovny,ale kvůli tomu jsem to vzdala. Když jsem cvičila na stroji,kde na něm ležíte a roztahujete nohy-je to dost namáhavé,tak jsem pochopitelně také hekala a naproti si mě vychutnávali chlapi. No nasmáli jsme se,ale raději cvičím doma. Ale ani tam se s hekáním před nikým neschovám…
Hold sport bez hekání nejde.:)

Dochy

Sice se mi také nelíbí, ale když to k tomu sportu potřebují, je to jejich věc. Ono to „heknutí“ zkrátka může pomoct.

Nesnáším ho, protože bydlím asi 20 metrů od tenisových kurtů a to hekání mě budí když mám zrovna volno a chci se vyspat.

Nerevarin

Jsou případy, kdy je hekání tenistek pro některé jedince tak vzrušující, že ho využívají jako pomůcku při masturbaci.

dalid

Myslim si, ze to zenskemu tenisu velmi skodi. Ak hra takato hracka tak hned prepinam, nastastie su aj hracky ktore hraju dobre aj bez hekania pri kazdom udere.

anonym

Andělé že ten soused byl malej a pupkatej? 🙂