Heathy

Co si myslíte o Heathu Ledgerovi?

Odpovědi
Matthew

Že to byl velmi dobrý herec. Hrál jak vážné role, tak i komedie. Mně v hlavě utkví nejvíc jeho role Joker(a) z Batmana anebo z filmu Zkrocená hora. Dobrá sranda byla celkem Příběh rytíře. Dostal mnoho ocenění jako Oscara, Zlatý glóbus nebo cenu BAFTA, vždy jako herec ve vedlejší roli. Škoda takového mladého talentu.

chachar1922

Byl to velmi hezký, sympatický muž. Nejen dobrý herec. Vlastně, proč píšu v minulém čase. On vždycky bude dobrý herec a vždy bude jedním z mých oblíbených.