Anetka123

Co si myslíte o granulích Whiskas?

Co si o nich myslíte? Jsou vhodné? Teď krmím Ontariem, ale určitě na Whiskas nikdy nepřejdu, ale chci znát Váš názor na ty granule. Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Proč se ptáš, když tou značkou krmit nechceš ani nekrmíš? I mezi krmivem prémiových řad se najdou kvalitní granule za dobrou cenu, lepší je ale hledat spíše mezi českými výrobci. Nauč se číst dobře obsah ( i „mezi řádky“) a vyhni se krmivu kde je barvivo, velké množství separátu ap. Poslední slovo stejně nakonec bude mít strávník. Moje zkušenost ale je, že libové masíčko syrové nebo vařené s přílohou je stejně nejoblíbenější, jen to stojí páníčka víc času. Slyšela jsi někdy o metodě krmení BARF?

Další odpovědi
beer

Můj kočka má rád Friskies s králíkem, ne z krabice, ale z pytle. Je na to zvyklý již od mládí a u náhražek má rypáky a neleze mu to )) Samozřejmě, zmíněnou Purinu zblajne, je chutnější, podle mne ale zbytečně drahá. Pokud tedy naučíš zvíře na Whiskas, bude to podobné.
Krmit jen konzervami nedoporučuji, zvíře totiž nemusí ke kousání vyvinout žádný tlak, což může mít svoje zdrevotní důsledky. Takže vyber si granule, občas dopřej konzervu, kousek syrového masa z kuřete atd. a zvíře určitě bude prosperovat.
Zkušenost

Sůwa

Není tak důležité co si myslím, já jako to, co si myslí můj kocour. Nejí Whiskas, Friskies ani nic podobného, pouze Purina ProPlan, naštěstí aspoň typ sterilised 🙂

KACULE337

Whiskas jsou hodně dobré granule. Ale lepší je Felix nebo Ontariem. Ješte jsou dobré one.

Sonka Pop

No, že jsou to zbytečně předražené granule, kde platíš jenom za značku. Na trhu jsou mnohem lepší granule co do složení. Třeba se mrkni tady https://www.gra­nulebardog.cz/gra­nule-pro-kocky. Tady mají skvělý výběr kočičičích granulí. A za velmi příznivou cenu.