autacek

Co si myslíte o genocidě divočáků na Zlínsku?

Nebo je schopen to někdo vysvětlit? Vně oblasti se divočáci střílí za příspěvek státu 3tis Kč/kus, uvnitř pak prý nikoli, dokonce se jim nechá i nesklizená úroda na polích, aby měli co žrát. A pak bude co? Vychcípají na nemoci a stáří a již se dál množit nebudou? A co ostatní zvířata v oblasti?

A ty ostatní postřílená zvířata dovezená na rozbor, pokud je jejich maso pro člověka nezávadné, proč se nezužitkuje, ale jde to do kafilérky?

--
Výraz genocida v otázce je nesprávně použitý ve vztahu ke zvířatům.

„genocida, práv. zločin vyhubení celé skupiny obyvatelstva, rasy nebo národa“

http://priruc­ka.ujc.cas.cz/?slo­vo=genocida

Odpovědi
ivzez

Genocida se vztahuje k lidem.
Zlínští divočáci jsou lidmi?