otaznik?

Co si myslíte o filmu Post coitum? Ví někdo, co přivedlo Lucii Vondráčkovou na nápad hrát v tomto filmu?

Nějak mi to nepasuje k její povaze a k jejímu „stylu hraní“. Chci tím říct, že snad nikdy neřekla na veřejnosti jakoukoliv nadávku, natož aby hrála v erotickém filmu. Co myslíte? Nikde na internetu se k tomu nevyjadřuje. Ona není ten typ herečky, která hraje v kdejakým pornu jen kvůli penězům.

Nejlepší odpověď
gecco

  • práce a peníze
  • popularita
  • Franco Nero

____
Ty se snad domníváš, že role, v nichž herci (ne)chtějí hrát vyjadřují jejich životní postoje a názory??
😁
Myslíš, že hasič musí trpět pomočováním, inseminátor je ´obecní bejk´, a zpěvák popmusic je v sedmdesáti puberťák??
😁

Další odpovědi
anonym

Říkají ti něco peníze? Z lásky k filmu to určitě nedělala.

marci1

Třeba si chtěla vyzkoušet jinou „polohu“ svého hraní, něco odlišného. 🙂

zjentek

Na veřejnosti nemluví sprostě více „herců“, protože to utváří určitý dojem právě na jejich konkrétní diváky a posluchače. To máš jako s církevními hodnostáři, ti také na veřejnosti nepodléhají své přirozenosti a nekážou o pedofilii. Nenech se zmýlit dojmem, slušné v TV nehledej. Už jsi viděla slušnýho člověka, který se dal ke komediantům?

terry

Zahrát si společně s hercem takového formátu jako je Franco Nerostou se každému nepoštěstí.
A také si možná chtěla vyzkoušet něco jiného, nového.

luky.1986

Znate pani Vondrackovou osobne? Jak muzete vedet, ze to ve skutecnosti nebyla coura, ktere se ten scenar libil a role ji nebyla napsana na miru?? Zpivat nikdy neumela, tak se treba chtela proslavit jako herecka? Kdyz slysim jeji kvileni at je jak vitr a poslechnu si original, davalo by to smysl..

briketka10

A Ty to víš, kdo by si s Francem Nerem
nezahrál, jen prol ty jeho oči, žejo 😁
Film je pouhá komedie a fraška :
http://www.csfd­.cz/film/158201-post-coitum/prehled/
http://zivoto­pis.osobnosti­.cz/franco-nero.php