redhead

Co si myslíte o feministkách?

Nejlepší odpověď
Damiana

Mám takovou zkušenost, že jakmile je někdo v něčem příliš ortodoxní, zásadový a neústupný – skrývá nějaký problém.

Další odpovědi
Pájo

Nic špatného. Jsou to buď chlapi v ženských tělech nebo ženy, které nepochopily se výsostné místo ve společnosti.

manon

Každý extrém je špatný. Věci nejsou černobílé a mají být ve vzájemné rovnováze a souladu. To prospívá ženám, mužům i jejich dětem, z nichž zase budou ženy a muži, co by měli mít děti a společně je vychovávat a žít spolu ve vzájemné úctě a toleranci.

Ty feministky, co se starají o prosazování ženských práv tam, kde se jich nedostává, ty beru. Důležitá ja forma, země působení…

tom004

Že jsou to ženy, které nejvíc ubližují ženám.