ThePastrana

Co si myslíte o Facebooku? *ThePastrana

Já na Facebook chodím jen když se potřebuju s někým na něčem domluvit a nemám na něj jiný kontakt. Dál jsem na facebooku kvůli aktualizacím z jiných skupin (Něco jako noviny pro mě :D).

Nejlepší odpověď
Radovan M

Facebook byl podle mě založen kvůli komunikaci nezi lidmi.. ALE.. lidé to nějako nepochopili, začali zakládat různé nesmyslené skupiny atd… proto je facebook tam kde je… ničí mezilidské vztahy… =)

Další odpovědi
RomanP

Já se tam kdysi zaregistroval, že mě ho doporučili kamarádi, co chodili na chat. Že je to prej lepší. Nikdy jsem nepochopil v čem je tak úžasný, protože jsem se bez svého přičinění dostal do jakési skupiny pěstitelů brambor, nebo příznivců techna a na zeď psali lidé, které jsem ani neznal. Takže jsem tam naposledy byl když jsem sem dával své foto do nicku a od té doby mě sem tam přijde mail že po mě touží jacísi kamarádi, které jsem v životě neviděl. Pro mě osobně je tato socka jeden velký vir.

tom004

Z podobných důvodů,jako RadovaK,jsem ho úplně opustil.Domluvili jsme se,s několika známýmí,a kamarády,a pro komunikaci,vy­užíváme Skype.

FikeCZ

Je to akorat vlna co zase rychle odejde!NĚCO JAKO life niceworld atd atd to tenkrat taky musel mit každy..Ja mam facebook jenom ke komunikaci s kamarady..Nemusim se tam fotit s našpulenymi rty atd a čekat na nějake stupdni LIKE a kretenské komentáře!Facebook je na hovno!www.anti­facebook.net