AlenaRo

Co si myslíte o EMS tréninku?

Elektro mayo stimulace se běžně používá ve fyzioterapii a v poslední době to je oblíbená metoda v oblasti fitness. Napojí Vás na elektrody, do těla Vám vysílají stimulační impulz a u toho cvičíte. Co si o takové metodě myslíte? Osobně jsem to zkusila, a je to zajímavé, cvičení mě baví. Nicméně nevidím, žádné zlepšení kondice a také úplně nevěřím, že zaměstnanci prochází dostatečným výcvikem, aby něco takového mohli děla. To je ale pouze má spekulace.

Odpovědi
hard work

Aniž bych to myslel špatně, tak mi to přijde zbytečný. Cvičit se dá i bez toho ne?

paul1

Slyšel jsem v této souvislosti od sousedky něco o spojení s kosmonauty, ale
posoudit výhodnost nevím. Asi je zapotřebí to zkoušet delší dobu, aby bylo znát nějaký výsledek.