Klára K.

Co si myslíte o „emouších“ ?

Neboli o lidech co jsou Emo.

Nejlepší odpověď
quentos

Je to jejich problém, ale tou svou věčnou depkoidní pózou a oblékáním do černého na sebe akorát přivolávají neštěstí.
Je to hrozná póza. Pozéry nemám rád :{(>

Další odpovědi
arygnoc

to isté, čo ostatných extravagantných ľuďoch – punkeroch, tetovaných, piercingovaných, a všetkých, ktorí si odlišným vzhľadom snažia zaujať – lebo ničím iným to nedokážu.

neupieram im isté kreatívne schopnosti, ale to je tak všetko.

Rocker

Nevadí mi,několik jich chodí k nám do školy a nejsou to žádní šílenci.

RyuzakiKate

Upřímně, bejvala jsem taková mezi 7. a 8. třídou, ale já jediná jsem to brala skutečně vážně, jelikož citlivá jsem a nebrala jsem to jenom povrchně. Všichni to brali jako styl oblékání, a né jako styl životní, v tom je ten problém…

marci1

Je to opravdu jen póza. Většina v tom vidí jen styl oblékání a účesů. Také z toho většina „vyroste“ a jsou jako ostatní.

anonym

Jsem myslel, že myslíš jméno Emerich :)