Rokio

Co si myslíte o defenzivním „vyhrožování“?

Nejedná se o vyhrožování jako takové, nýbrž je to spíš taková obrana proti negativním činů lidí, které jsou legální (Nemůžu to řešit přes policii.), ale velmi amorální.

příklad:

Pokud nám někdo vyhrožuje například tím, že o nás dá na Facebook hnusnou, ale pravdivou informaci, můžete použít takovou „výhružku“, která je také legální.

dodatečná otázka:

Pokud si myslíte, že je to blbost, jaký máte nápad vy, abyste se bránili proti nemorálním činům?

Odpovědi
Drap

Nerozumím tomu. Co je to třeba legální vyhrožování?

ivzez

Vyhrožování není legální nikdy.

Jak se dotyčný k té informaci dostal?
Podle mne bys měl mnohem více zvažovat, co kam
napíšeš. I tady jsi toho o sobě prozradil mnohem více,
než bys chtěl, abychom o tobě věděli.

Rokio, kdybys – když už se tu ptáš pořád dokola
na totéž – aspoň četl naše odpovědi, věděl bys,
že nikdo nemá právo zasahovat do tvého soukromí.

(Víš, co je právo na soukromí?
Myslím, že už jsem ti to u některé tvé otázky napsala.
Možná i několikrát…)