Marty Koller

Co si myslíte o člověku, který zmlátí mentálně postiženého?

Třeba když mu řekne nejakou urážku

Nejlepší odpověď
jirka F

Že je to hovado.😤

Další odpovědi
_Bůh_

Nic, co bych si měl myslet? Třeba jedná v afektu, třeba mu zabil manželku, třeba odpálil jaderné hlavice na Londýn. Třeba útočník je sám mentálně postižený. Málo informací.

Rokio

Takový člověk je podle mě pro změnu morální retard.

paul1

Že by si zasloužil něco podobného, aby si zapamatroval, že slabším se nemá ubližovat.

Kryšpín

Vyrostla generace která má jiné hodnoty než úctu ke starším nemocným k zákonům dále peníze peníze, rodina, výchova, škola, bobule alkohol a.t.d.